Zmiennicy – foto unboxing

Stanisław Bareja nie bez przyczyny nazywany jest największym polskim reżyserem kina komediowego. Ma na swoim koncie takie kultowe filmy i seriale jak „Poszukiwany, poszukiwana”, „Miś”, „Alternatywy 4”. Jego ostatnim dziełem byli jednak „Zmiennicy” – serial przedstawiający perypetie taksówkarzy z fikcyjnego Warszawskiego Przedsiębiorstwa Taksówkowego (WPT), którzy zmagali się na codzień z kuriozalną klientelą, a nade wszystko – z absurdami Polski z czasów PRL-u.

Na podstawie tego serialu wydawnictwo Inte-gra wydało kilka lat temu grę planszową „Zmiennicy”. Swego czasu ten, a także kilka innych tytułów udało mi się zakupić na szalonych wyprzedażach Empiku, gdzie gry planszowe chodziły po kilkanaście złotych, w związku z czym pragnę dziś zaprezentować foto-unboxing tego tytułu, aby osoby planujące zakup tej gry mogły zapoznać się z jej zawartością zanim podejmą decyzję o ewentualnym dodaniu gry do kolekcji.


Jeśli podoba się Wam ten blog i chcielibyście być na bieżąco albo zerknąć za kulisy powstawania artykułów, polubcie moją stronę na Facebooku.